piątek, 19 grudnia 2014

"Dzień dobry, kocham Cię!"

Po wtorkowym seansie (18 listopada) "Bogowie", udałam się na czwartkowy seans (20 listopada) "Dzień dobry, kocham Cię", następny świetny POLSKI film. Tym razem komedia romantyczna :)A co się stanie jak kobieta przypadkiem wpadnie na swojego wymarzonego partnera?
Mężczyzna przypadkiem wpada do fontanny.
Jest lekarzem.
Na dodatek przystojnym.
Kobieta pomaga mu wyjść.
Ona pracuje w wielkiej korporacji.
I wtedy zaczyna się ich historia... W życiu dziewczyny pojawia się inny chłopak, a przystojny Lekarz gubi jej numer telefonu, wraz z kolegą chodzi po mieszkaniach w pewnym budynku, gdzie mieszka filmowa Basia, ale nie mogą jej znaleźć... A Basia w tym czasie spotyka się z drugim przystojnym facetem, który w ciągu miesiąca musi ją poślubić, bo inaczej straci pieniądze, które dostawał od ojca... Biedna Basia próbuje odszukać Szymona, ale nie mogą wpaść na siebie... Do świata Szymona wraca była dziewczyna, a On dalej bezskutecznie szuka Basi! 
Spotykają się, kiedy to do narzeczonego już wtedy Basi, podczas ślubu przybiega jego partner, którego zagrał Maciek Musiała. I jak to bywa w komediach romantycznych "I żyli długo i szczęśliwie". 

W wielkim skrócie to tyle, ale żeby się w tym połapać, trzeba obejrzeć :) 

A Wy oglądaliście? Widzieliście? Macie zamiar obejrzeć? 

Do kolejnego W. :* 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz